Умови

Duolife.com.ua залишає за собою право відмовити в обслуговуванні, видалити або відредагувати вміст або скасувати замовлення на власний розсуд. Вам надійде електронний лист про отримання квитанції, підберемо інформацію про відстеження та детальну інформацію про ваше замовлення.

Доставка

Duolife.com.ua спробує поставити весь товар протягом двох робочих днів після придбання, якщо інше не встановлено. Залежно від місця розташування виробника, у якого ваш товар був придбаний, час поставки може бути від 3-5 робочих днів на товарних запасах. Для предметів, кількість яких перевищує 5 днів, час опитування буде вказано в описі. Duolife.com.ua не несе відповідальності за будь-які втрати, пошкодження, витрати або витрати, пов’язані з будь-якою затримкою доставки чи доставки.

Повернення

Куплений у Duolife.com.ua товар може бути повернутий протягом 14 днів після доставки, якщо супроводжуватиметься оригінальною квитанцією та бути у новому стані та в оригінальній упаковці. Повернення потрібно попередньо дозволити, надіславши електронну пошту yura@duolife.com.ua. Duolife.com.ua не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з доставкою повернення. Фактична вартість доставки товару вам не зараховується та не повертається. Позовні вимоги щодо несправних або пошкоджених предметів необхідно подати протягом 5 днів після доставки. Будь ласка, огляньте ваші предмети негайно після доставки. Претензії, отримані після 5-денної доставки, підлягають відповідному політиці щодо гарантії постачальника. На всі освітлювальні та електронні вироби може стягуватися мінімум 25% або максимум 50% плати за поповнення на додаток до будь-яких понесених витрат.

Скасування замовлення

Замовлення, скасовані через 24 години, можуть стягуватись як мінімум 25% або максимум 50% відміни та плати за поповнення, крім будь-яких понесених витрат на доставку.

Duolife.com.ua залишає за собою право змінювати або змінювати умови використання цього веб-сайту з повідомленням або без нього.

Гарантії користувача

Оформляючи замовлення, ви гарантуєте, що вам більше 18 років, і ви надаєте точну, правдиву та повну інформацію, і що ви маєте повноваження робити замовлення.

Відмова від гарантій

Ви чітко розумієте та погоджуєтесь, що використання цього веб-сайту є вашим єдиним ризиком і що цей веб-сайт надається на принципах “як є” та “як є”. Компанія Duolife.com.ua не надає жодних явних або явних гарантій щодо функціонування цього веб-сайту або інформації, вмісту, матеріалів або продуктів, що містяться на цьому веб-сайті. Відшкодування збитків

Add to cart